Formistan Forumları

Formistan Forumları (http://www.formistan.com/)
-   Burçlar Alemi ve Astroloji (http://www.formistan.com/burclar-alemi-ve-astroloji/)
-   -   Rezzan Kiraz Kasım 2013 Burç Yorumları (http://www.formistan.com/burclar-alemi-ve-astroloji/469448-rezzan-kiraz-kasim-2013-burc-yorumlari.html)

aşkçıbaşı 25-10-2013 14:36

Rezzan Kiraz Kasım 2013 Burç Yorumları
 
2013 Kasım Ayı Burç Yorumları
Rezzan Kiraz Burç Yorumları
Rezzan Kiraz 2013 Kasım Ayı Burç Yorumları
Aylık Burç Yorumları
Burçlar, Burçları Kasım 2013′de Neler Bekliyor?
2013 Kasım Ayı Rezzan Kiraz Burç Yorumları
Rezzan Kiraz Kasım 2013
**Koç Burcu Kasım 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Koç Burcu Yorumları
Koç Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Kasım 2013 Koç Burcu Yorumu

Her ne kadar işiniz ve kişisel iiişkilerinizdeki baskılar durmak bilmese de, bu ay şiddetli kozmik güçlerin kömürü elmasa çevirme kuvveti var. Seçim sizin. Ya amacınıza ulaşmadan kendinizi hafife alıp vazgeçebilirsiniz ya da ruhunuzun derinliklerine dalabilir ve gelişme, mükemmelleşme ve olumlu değişim verdiğiniz sözü tekrarlayabilirsiniz. 16 Kasım’a kadar temel gezegeniniz Mars, umutlu Yay ve Büyük Fikirlere ilişkin 9. Evinizde. Başkalarına ilişkin 7. Evinizdeki Venüs 1-3 Kasım’da gelecek yıla uzanan destansı Uranüs-Plüton kare açısını canlandırdığında istikrarsız ilişkiler getiriyor.
Bu arada cesur Mars ruhsal Neptün ve sevimli Venüs’le yaratıcı beşli açılar oluşturduğunda bir parça sihri kazandırıyor. Sanki hayalleriniz gerçeğe bastırabilir gibi görünüyor ama maceracı planlarınız hilebaz Merkür’ün 6-26 Kasım’daki gerileme dönemi boyunca suya düşebilir. Buna ek olarak 13 Kasım’da Dönüşüme ilişkin 8. Evinizdeki şiddetli bir Akrep burcu Dolunay’ı gerçekten başarmak istediğiniz takdirde kendinizi sınırlayan varsayımlarınızı bir kenara bırakmanız gerektiğine bir işarettir.
Ayın 15′inde tutucu Uranüs ve teklifsiz Uranüs arasındaki tuhaf bir birleşmeyen açıdan sonra güvenlik ihtiyacınız ve aceleciliğiniz arasındaki gerginliği kontrol etmek daha da zor. Ayın 16′sında Mars çalışkan Oğlak ve Kariyere ilişkin 10. Evinize girdiğinde giderek daha hırslı bir hale geliyorsunuz. Ama 23-27 Kasım’da Mars, Uranüs, Satürn ve Plüton’a açı yaptığında sabırsız davranışlarınıza beklenmedik tepkiler alabilirsiniz. Eğer düşüncelerinizin arkasında durursanız, ayın 28′indeki geçici İkizler burcu Dolunay Tutulması zorlu çalışmanıza bir son veriyor ve istenilen rahatlamanın işaretlerini getiriyor.

aşkçıbaşı 25-10-2013 14:36

Cevap: Rezzan Kiraz Kasım 2013 Burç Yorumları
 
Boğa Burcu Kasım 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Boğa Burcu Yorumları
Boğa Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Kasım 2013 Boğa Burcu Yorumu

Bu ay ilişkileri gözden geçirmek gezegen takviminizde bir öncelik. 6 Kasım’da iletişimci Merkür Mahremiyete ilişkin 8. Evinizde gerileme dönemine giriyor ve sonra ayın 26′sında yeniden ileri harekete geçmeden önce Ortaklara ilişkin 7. Evinizde geri gidiyor. Kişisel ve finansal konularda anlaşmaları tekrar değerlendireceğiniz ve düzenlemeler yapacağınız bir üç hafta bekleyin. Ayrıca geçmişten biriyle yeniden bağlantı kurabilir ya da çözülmüş olduğunu sandığınız bir sorunun yeniden su yüzüne çıktığını görebilirsiniz; şimdiki bir işbirliğinin tonunu değiştirebilir ya da eski bir işbirliğine ilgiyi yenileyebilirsiniz.
13 Kasım’da Akrep burcundaki bir Yeniay 7. Evinizi sarsıyor ve kiminle ve nasıl bağlantı kurduğunuzu değiştirmekte temel bir faktör. Eğer gerginlik yaratan sorunlar ortaya çıkarsa, arzularınız hususunda mümkün olduğunca açık olarak bunlarla yüzleşin. Eğer gerçeği nezaketle paylaşırsanız, güven peşinden gelir.
Enerjik Mars 16 Kasım’da çalışkan Oğlak ve Büyük Fikirlere ilişkin 9. Evinize girdiğinde organize etme, planlama ve proje yönetme yeteneğinizi şahlandırıyor. 25 Aralık’a kadar sürecek bu yoğun dönem boyunca özellikle iş ve eğitimle ilgili yolculuklar muhtemel. Güneş 21 Kasım’da coşkulu Yay ve 8. Evinize girdiğinde, ilişkilerde risk almaya teşvik ediyor, aynı gün alımlı Venüs sahiplenici Akrep ve 7. Evinize girerek üstünkörü bakmakla yetinebileceğiniz kontrol konularında farkındalığınızı arttırıyor.
28 Kasım’da İkizler Dolunay’ı, Kişisel Kaynaklara ilişkin 2. Evinizde bir Ay Tutulmasıdır. Eğer kendinizi fazla kaptırırsamz, bu tutulma, harcamalar hususunda kendinizi dizginlemenizin ve bütün dikkatinizi başlıca gelir kaynağınıza vermenizin çok da nazik olmayan bir hatırlatıcısıdır.

aşkçıbaşı 25-10-2013 14:37

Cevap: Rezzan Kiraz Kasım 2013 Burç Yorumları
 
İkizler Burcu Kasım 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Kasım Ayı İkizler Burcu Yorumları
İkizler Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Kasım 2013 İkizler Burcu Yorumu

Bu ay, işlerin planladığınızdan daha uzun süreceğini kabul ettiğiniz takdirde avantajınıza kullanabileceğiniz bir ertelemeler ayıdır. 6 Kasım’da Merkür İlişkilere ilişkin 7. Evinizde gerilemeye başladığında ilişki sorunlarını gündeme alabilirsiniz. Bununla birlikte, günlük düzeniniz de etkilenmiş durumda çünkü zihinsel Merkür 14 Kasım’da yeniden Çalışmaya ilişkin 6. Evinize girerek 10 Aralık’a kadar orada kalıyor. Her ne kadar göksel haberci 26 Kasım’da ileri harekete başlasa da, ayın sonuna doğru ağır hareketi, son hataları gözden geçirirken, varsayımlarınızı yeniden düşünürken, takviminizi yeniden düzenlerken ve başarı için stratejinizi yeniden kurarken kayba uğrayabileceğiniz anlamına geliyor.
Hızınızın düşüklüğü ve işleri hızlandırma denemeniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir ama nafile. Eğer çatlakların arasından bir şey sızarsa başarısız olduğunuzu düşünmeyin. Bunun yerine, sabırlı olmak için söz verin ve günlük hayatınızın kalitesini arttırmanızı sağlayacak bilgiyi açığa çıkarmadan önce her zamankinden daha derine kazın.
İki tutulma, 13 Kasım’da bir Güneş Tutulması ve 28 Kasım’da bir Ay Tutulması, büyük miktarda bir asabi gerginlikle üzerinize çöküyor. Kendinizi sanki bir uçurumun kenarında duruyor ve talihsizliği önlemek için doğru adımı atması gerekiyormuş gibi hissediyorsunuz. Ayın 13′ünde dönüştürücü Akrep’teki Yeniay, yeme düzeninizde iyileştirme yapmanız ve rejime girmeniz için harika bir zaman çünkü sağlık ve alışkanlıklarla ilişkin 6. Evinizi canlandırıyor.
Ayın 28′inde İkizler burcundaki Dolunay Tutulması Kadere ilişkin 12. Evinizde bağışlayıcı Jüpiter’le birleşerek, sıkı çalışmanızın yakında ödüllendirileceği yönünde tazelenmiş inancı destekliyor.

aşkçıbaşı 25-10-2013 14:37

Cevap: Rezzan Kiraz Kasım 2013 Burç Yorumları
 
Yengeç Burcu Kasım 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Yengeç Burcu Yorumları
Yengeç Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Kasım 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bu dönüşümlü ayda iki tutulma var, yine de bunların yansıttıkları değişimler travmatik olmaktan çok narin bir yapıya sahiptir. 13 Kasım’da Aşk ve Yaratıcılığa ilişkin 5. Evinizde Akrep burcundaki Yeniay, bir tam Güneş Tutulması. Her ne kadar bu tutulma aşk ya da sanatla ilgili bir hayalin peşini bırakmanızı işaret etse de bu Güneş-Ay kavuşumuna zorlu gezegen açılarının bulunmayışı, kaybettiğinizden daha fazlasını kazanacağınıza işaret ediyor. Alışkanlık ya da korku nedeniyle bir kişiye ya da plana tutunmak, çok daha faydalı bir deneyim yaşama fırsatını kaybetmenize neden olabilir.
28 Kasım’da İkizler’deki Dolunay, bir Ay Tutulması; Ruh Bilincine ilişkin 12. Evinizde fırtınalı Jüpiter’le kavuşum yapıyor. Harici bir spritüel bilgi ya da sizinle duygusal açıdan aynı titreşimde bulunmayan bilge bir öğretmenle uğraşabilirsiniz. Kalbinizde gerçekten hissetmediğiniz bir yolu izlemenizi aklınızın size söylemesine izin vermeyin.
Kulağa akılcı gelen fikirlere karşı uyanık olmanız gerekmesinin bir başka nedeni Merkür’ün bu aydaki 22 günlük gerileme dönemidir. Bu zihinsel gezegen 6 Kasım’da Sistemlere ilişkin 6. Evinizde geri harekete başlıyor, ayın 14′ünde yeniden Kendini İfade Etmeye ilişkin 5. Evinize giriyor, 26 Kasım’da ileri harekete geçiyor. Yeni bilgiyi özümsemek, ne kadar etkileyici olursa olsun, bu dönemde beklediğinizden zor olabilir.
Yeni fikirleri gözü kapalı kabul etmektense, zamanınızı ayırıp bunların gerçek hayatınızda işe yarayıp yaramadıklarını görmek için sınava tabi tutun. İkna edici birisi ya da kendi heyecanınız nedeniyle, iş yükünüzü huzur ve sağduyunun sınırlarının dışına çıkaracak ek görevleri üstlenmeniz için sizi kışkırtabilir.

aşkçıbaşı 25-10-2013 14:37

Cevap: Rezzan Kiraz Kasım 2013 Burç Yorumları
 
Aslan Burcu Kasım 2013 Rezzan Kiraz Burç Analizi
2013 Kasım Ayı Aslan Burcu Yorumları
Aslan Burcunu Kasım 2013 te Neler Bekliyor

Rezzan Kiraz Kasım 2013 Aslan Burcu Yorumu

Bu ay Merkür’ün 6 Kasım’dan 26 Kasım’a süren gerileme dönemi aldatıcı olabilir çünkü maceracı Yay’da başlıyor; burada ilerideki heyecan verici zamanları düşünmeniz için size ilham veriyor. Şu anda yarın için hazırsınız. Yine de Merkür’ün geri hareketi cesaret kırıcı olabilir çünkü siz varsayımlarınızı yeniden düşünene ve gerekirse taktiklerinizi yeniden gözden geçirene kadar yaratıcı ve romantik planlarınızın gelişimini engelleyebilir.
Ama özel hayatınızı düzene sokmadan ilerleyemeyeceğinizi anlamanızı sağlayan durum 14 Kasım’da Merkür’ün duygusal Akrep ve Köklere ilişkin 4. Evinize yeniden girişidir. Bu arada 13 Kasım’da güçlü Akrep’teki Güneş Tutulması Ayrıntılara ilişkin 6. Evinizde acımasız Plüton ile yarım kare açı yaparak günlük düzeninizde çok ihtiyaç duyduğunuz değişime ışık tutmak için bir paratoner işlevi görüyor.
Her ne kadar Merkür’ün gerileme dönemi nedeniyle risk almaya gönülsüz olsanız da, saldırgan Mars’ın 16 Kasım’da stratejik Oğlak’a ve Çalışmaya ilişkin 6. Evinize girişi düzenli çalışmayla ilerlemeniz için size cesaret veriyor. Güneş’in 21 Kasım’da ateşli Yay’a ve Eğlenceye ilişkin 5. Evinize girişi yaratıcı faaliyetler için size yeni fırsatlar getiriyor. Güneş’in şiirsel Neptün’le kare açısı, hayal gücünüzden faydalanmanızı sağlıyor, yine de elinizdeki acil işlere odaklanmanız zorlaşıyor.
Ama ayın 21 ‘inde tatlı Venüs’ün güvenlik bilincine sahip 4. Evinize girişi, ardından ayın 26′sında (Merkür’ün ileri harekete geçtiği gün) sert Satürn’le kavuşumu, koşmaya başlamadan önce yürümeniz gerektiğini size şiddetle hatırlatıyor. Bu arada 28 Kasım’da İkizler burcundaki Dolunay Tutulması, Uzun Vadeli Amaçlara ilişkin 11. Evinizde talihli Jüpiter’le kavuşum yaparak, geleceğin sonunda geldiğini haber veriyor.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0 ©2011, Crawlability, Inc.